Через непідписані документи на Волині не можуть здати амбулаторію


Через непідписання міністеркою охорони здоров’я документів щодо проекту реконструкції амбулаторії, існує загроза не здати будівлю в екплуатацію до зими та втратити кредиторів та підрядників.

Про це на своїй сторінці у Facebook написав селищний голова Благодатного Олександр Топорівський.

З його слів, в амбулаторії селища триває реконструкція в рамках проекту Світового Банку.

«На сьогодні підряднику за актами винні більш як 5 мільйонів гривень. Офіційна причина – не готові картки зі зразками підписів. Насправді, – міністр Зоряна Скалецька вже місяць не підписує жодних документів щодо проекту, а за останній тиждень змінили п’ятьох координарів проекту», – йдеться у дописі.

Топорівський пище, що таких амбулаторій на Волині – 30, і всюди така ситуація: скоро зима, а здати в експлуатацію або закінчити ці об’єкти, підключити опалення не можуть.

Він також заявляє, що «існує загроза втратити десятки мільйонів гривень та втратити підрядників для таких проектів надалі, адже це сигнал і для кредиторів, і для підрядників не вкладати ресурси, які МОЗ не може ефективно використати».

Джерело статті: “https://www.volynnews.com/news/health/cherez-nepidpysani-dokumenty-na-volyni-ne-mozhut-zdaty-ambulatoriiu/” Об этом сообщает avianews.in.ua со ссылкой на СМИ.

ТОП новости

Вход

Меню пользователя