Легалізація грального бізнесу стимулюватиме будівництво нових готелів

Легалізація грального бізнесу стимулюватиме будівництво нових готелів Фото: europe-today.ru

За словами Зеленського, у законі передбачать, що отримати ліцензію на здійснення діяльності з організації грального бізнесу зможуть 5-зіркові готелі, які матимуть щонайменше 200 номерів для Києва та 150 номерів для регіонів України,передає "Громадське". Об этом сообщает rupor24.in.ua со ссылкой на СМИ.

"У нас на ринку є п’ятизіркові готелі, але вони дуже маленькі. Поки що немає можливостей зробити казино. Нам потрібен тест, як люди боротимуться за ці ліцензії. Ми хочемо, щоб будували готелі", — повідомив Зеленський.

Також президент сподівається, що легалізація грального бізнесу дозволить "прибрати з вулиць гральну історію". Кошти від продажу ліцензій на організацію азартних спрямують на розвиток спорту, медицини тощо.

Нагадаємо, що 25% опитаних вважають себе азартними людьми. Натомість більшість (73%) азартними себе не вважають. Більш азартними є чоловіки, молодь, люди з вищими статками.


Джерело статті: “https://ipress.ua/news/legalizatsiya_gralnogo_biznesu_stymulyuvatyme_budivnytstvo_novyh_goteliv_301681.html”

ТОП новости

Вход

Меню пользователя