"Чорнявий і пухленький": що говорять про Разумкова у рідному Бердичеві

"Чорнявий і пухленький": що говорять про Разумкова у рідному Бердичеві
"Чорнявий і пухленький": що говорять про Разумкова у рідному Бердичеві
Разумков народився у Дніпропетровську, але ще в маленькому віці переїхав до бабусі з дідусем у Бердичів.

Спікер Верховної Ради Дмитро Разумков і син першого помічника Леоніда Кучми виріс у Бердичеві Житомирської області. Його та родину добре пам’ятають місцеві мешканці. З дитинства Разумкова виховували бабуся з дідусем.

За словами місцевих, у школу "чорнявий і пухленький" Дмитро ходив "у білій сорочці з мереживним накрохмаленим комірцем, а поверх нього бабуся чорну стрічку на бантик нав’язувала".

Сам майбутній спікер народився у Дніпропетровську, але ще в маленькому віці переїхав у Бердичів.

Перша вчителька політика називає наступним майбутнім президентом, і сподівається, що він "об‘єднає навколо себе Раду і депутатів". Після смерті батька – Олександра Разумкова, першого помічника Леоніда Кучми – матір забрала Дмитра до Києва, де він продовжив навчання у місцевому ліцеї №38.

Однокласники кажуть, він був закомплексованим. Спочатку Дмитра намагалися гнобити, але на всі насмішки той не реагував, невдовзі йому дали спокій. У близькому оточенні родини зауважили, що після смерті Олександра Разумкова у сім’ї були фінансові труднощі.

Серед друзів, які допомагали, був Сергій Тігіпко.

Він, за словами співрозмовників, взяв Дмитра фактично в "обойму" і допоміг ввійти у велику політику.

Тривалий час син помічника Кучми працював у невідомих маленьких фірмах. У доволі юному віці став членом "Партії регіонів", аби заробити репутацію.

Джерело статті: “https://zhitomir-online.com/podiyi/87578-chornyavyy-i-pukhlenkyy-scho-govoryat-pro-razumkova-u-ridnomu-berdychevi.html” Об этом сообщает newspravda.in.ua со ссылкой на СМИ.

ТОП новости

Вход

Меню пользователя