Спалах жовтої гарячки в Нігерії забрав життя вже 16 людей

<p>Чиновники інформують населення про необхідність лікуватися від лихоманки в лікарнях, а не у знахарів Об этом сообщает <a href=petition.in.ua со ссылкой на СМИ.

">

Чиновники інформують населення про необхідність лікуватися від лихоманки в лікарнях, а не у знахарівБільшість жертв, за даними медиків, до лікарів не зверталисяЩонайменше 16 осіб померли від жовтої гарячки на південному сході Нігерії. Більшість із них воліли лікуватися не в лікарнях, а у знахарів.


Про це повідомляє «Сіньхуа» з посиланням на місцеві медичні служби.


«Спалах жовтої гарячки у штаті Ебоньї було зафіксовано з 15 липня в одній сільській громаді... Експерти-медики, включаючи фахівців Нігерійського центру контролю над захворюваннями, останні два тижні працюють над тим, щоб зупинити епідемію», — йдеться в повідомленні.


Кріс Ачі, постійний секретар з охорони здоров’я штату Ебоньї зазначив, що місцеві чиновники інформують населення про необхідність лікуватися від лихоманки в лікарнях, а не у травників.


Більшість жертв, за даними медиків, до лікарів не зверталися, і саме це сприяло швидкому поширенню хвороби.


До слова, у серпні ветеринари зареєстрували новий випадок захворювання на африканську чуму свиней (АЧС) у Волинській області.


Джерело статті: “http://glavcom.ua/world/observe/spalah-zhovtoji-garyachki-v-nigeriji-zabrav-zhittya-vzhe-16-lyudey-617248.html”

ТОП новости

Вход

Меню пользователя