Неординарний екскурсовод з Чернігова підірвав мережу (ВІДЕО)


У Мережі набирає популярність відео, на якому 26-річний екскурсовод з Чернігова Ервін Міден у жартівливій формі розповідає туристам історію місцевого Борисоглібського собору. Про це пише ТСН. Об этом сообщает xvesti.in.ua со ссылкой на СМИ.

Про себе хлопець каже, що він німець по крові, а українець по духу. Саме цим і пояснює своє неукраїнське ім’я, йдеться у “Сніданок з 1+1”.

Свої розповіді прикрашає шоу та жартами. “Поляки розлютилися і віддали заступництво над Чернігівщиною самому королевичу, а потім і королю Владиславу IV Вазі. Кажуть:” Владик, ти такий пухкенький хлопчик, з такими вусиками, з такими кучерями … “, – так молодий гід розповідає про історію свого міста. Цей його ролик лише за декілька днів набрав майже 900 тисяч переглядів.

Костюмовані екскурсії містом Ервіна Мідена завдяки поширеним в Інтернеті відео відомі далеко за межами Чернігова. Фішка хлопця в тому, що він не засипає туристів датами та історичними фактами, а розповідає різні цікаві історії. Перший персонаж, який з’явився в костюмованих екскурсіях, чернець Онуфрій.

Чернігівський гід жартує, що водить екскурсії з п’яти років. Якось у польському місті Седнів він показав дорогу туристам, які заблукали. У школі влаштовував безкоштовні екскурсії Черніговом для друзів. Так, вже з 11 років хлопця знали, як досвідченого екскурсовода. Крім того, мама Ервіна – екскурсоводка, то ж це у нього в крові.

Ервін розповідає, що робота приносить йому задоволення. Адже для нього – це нові знайомства і віддача від учасників екскурсій. “Коли чимало людей отримують задоволення і посміхаються від твоєї роботи, то розумієш – життя має сенс”, – каже екскурсовод.


Джерело статті: “https://pravda.lutsk.ua/neordynarnyj-ekskursovod-z-chernihova-pidirvav-merezhu-video/”

ТОП новости

Вход

Меню пользователя