Американський адмірал: Росія - це поранений ведмідь, що слабшає і атакує

Адмірал ВМС США Крейг Фоллер — Американський адмірал: Росія — це поранений ведмідь, що слабшає і атакує
Адмірал ВМС США Крейг Фоллер
«Думаю, від Росії можна чекати чого завгодно», заявив адмірал Фоллер Об этом сообщает kumushka.in.ua со ссылкой на СМИ.


Адмірал ВМС Крейг Фоллер, новий глава об’єднаного командування США у Центральній і Південній Америці, вважає, що Сполучені Штати не повинні виключати військового втручання Росії в ситуацію у Венесуелі.


Про це Фоллер сказав в інтерв’ю «Голосу Америки».


«Думаю, від Росії можна чекати чого завгодно. У нашій стратегії національної оборони особлива увага приділяється суперництву з Росією і Китаєм... Хоча це різні випадки. Китай — зростаюча економічна сила, у якої є законне право на власні бізнес-інтереси по всьому світу ... При цьому вони відмовляються дотримуватися правил гри... Росія, з іншого боку, фактично поранений ведмідь, що слабшає, який пішов в атаку, і я не можу передбачити подальші дії Москви», — сказав адмірал Фоллер.


За його словами, американці «вже побачили, що вони (росіяни) зробили (у Сирії), і нам потрібно бути готовими до того, що це знову може статися у майбутньому».


Фоллер підкреслив, що США наразі «зосереджені на підтримці політичного і дипломатичного вирішення» кризи у Венесуелі.


«Ми займаємося тим, що відбувається прямо зараз — (намагаємося) полегшити страждання людей», — додав адмірал. Він зазначив, що американські військові не втручаються у політику.


«Що стосується довгострокового питання передачі влади — я залишу це політикам і дипломатам, і ми будемо готові надати підтримку, коли нас про це попросять», — зазначив Фоллер.


Джерело статті: “http://glavcom.ua/world/observe/amerikanskiy-admiral-rosiya-ce-poraneniy-vedmid-shcho-slabshaje-i-atakuje-568381.html”

ТОП новости

Вход

Меню пользователя