Заборона участі російських спостерігачів у виборах в Україні: з’явилась реакція Кремля

У Росії зухвало відповіли на заяву Клімкіна про заборону спостерігачів із РФ на виборах в Україні

У Росії вважають, що відмова України допускати до моніторингу майбутніх президентських виборів російських громадян суперечить офіційній позиції Києва в прихильності демократичним цінностям, включаючи організацію та проведення прозорих виборів. Об этом сообщает ipress.in.ua со ссылкой на СМИ.

Раніше 24 канал повідомляв, що глава вітчизняного МЗС Павло Клімкін заявив про те, що Україна не буде приймати заявки про реєстрацію російських спостерігачів на президентські вибори, які відбудуться 31 березня.

У РФ вжевстигли відізватися на цю заборону. Так, у посольстві РФ в Україні вважають таке рішення офіційного Києва суперечить нормам міжнародного права, передає ТАСС.

Офіційний Київ у черговий раз підтверджує своє небажання рахуватися з нормами міжнародного права, пропонуючи натомість досить вільні трактування прийнятих на себе державами-учасницями ОБСЄ зобов’язань. Озвучені міністром наміри прямо суперечать декларованій Україною відданості демократичним цінностям, включаючи організацію та проведення вільних, чесних і прозорих виборів,
– йдеться в повідомленні.

Нагадаємо, раніше Центральна виборча комісія України закрила дільниці для голосування в Росії. Тож 5 виборчих дільниць з території РФ перенесли до Посольств України в Грузії, Казахстані та Фінляндії, де і зможуть віддати свої голоси українці.


Джерело статті: “http://24tv.ua/zaborona_uchasti_rosiyskih_sposterigachiv_u_viborah_v_ukrayini_zyavilas_reaktsiya_kremlya_n1094139”

ТОП новости

Вход

Меню пользователя