Міносвіти роз’яснило, як учні 9-х класів здаватимуть державну підсумкову атестацію

Міносвіти роз’яснило, як учні 9-х класів здаватимуть державну підсумкову атестацію
У 2019 році державну підсумкову атестацію за технологією ЗНО здаватимуть лише учні 11-х класів, а також студенти закладів вищої (коледжі та технікуми) та професійної освіти, які цього року завершуватимуть здобуття повної загальної середньої освіти.

Учні 9-х класів, як і в попередні роки, здаватимуть ДПА у письмовій формі (НЕ в формі ЗНО). Об этом сообщает sobesednik.in.ua со ссылкой на СМИ.

Відповідне роз’яснення надає МОН сьогодні, 10 січня 2019 року, у зв’язку численними зверненнями учнів та їхніх батьків щодо проходження державної підсумкової атестації в формі ЗНО у 9-му класі.

"Як раніше повідомляла Міністр освіти і науки України Лілія Гриневич, запуск ЗНО в 9-му класі планується до старту старшої профільної школи НУШ. За чинним календарем реформи це орієнтовно після 2026-2027 навчального року.

Стосовно випускників 11-х класів, то їм результати ЗНО зараховуватимуться як оцінки за ДПА з таких предметів:

українська мова і література (частина з української мови) (обов’язково);
математика або історія України (період ХХ — початок ХХІ століття) (на вибір випускника);
один з предметів, за якими складається ЗНО (на вибір випускника).
Учням, які оберуть іноземну мову, результат ЗНО буде зараховано залежно від рівня, на якому вони вивчали мову.

Студенти закладів вищої та професійної освіти складатимуть ДПА у формі ЗНО тільки з двох предметів: української мови та на вибір математики або історії України", — йдеться у повідомленні МОН.

Читайте також: "Я щаслива!" Ольга Сумська показала, як святкувала Різдво у Карпатах. ФОТО/ВІДЕО


Джерело статті: “http://frankivchany.if.ua/vseukrajinski-novini/56430-minosvity-roz-iasnylo-iak-uchni-9-kh-klasiv-zdavatymut-derzhavnu-pidsumkovu-atestatsiiu”

ТОП новости

Вход

Меню пользователя