Патріарх Філарет - Герой України

Святійший Патріарх Київський та Всієї Руси-України Філарет був нагороджений званням Герой України. Про це повідомив Президент Петро Порошенко.

Святійший Патріарх Київський та Всієї Руси-України Філарет.


Президент Петро Порошенко присвоїв Патріарху Київському Філарету (Михайлу Денисенку) звання Герой України з врученням ордена Держави. Відповідний Указ Глава держави підписав сьогодні, 8 січня. Об этом сообщает ЕВРОПЕЙСКАЯ ПРАВДА со ссылкой на СМИ.


«Ще не придумано тої міри, якою можна виміряти внесок Патріарха Філарета в боротьбу за власну помісну церкву. Він був, є і залишається духовним лідером української церкви, духовним лідером українського народу. Ось чому прийняв рішення присвоїти йому звання Герой України», — зазначив Петро Порошенко на своїй офіційній сторінці у Фейсбук, коментуючи підписання документа.


Звання Герой України Філарет удостоєний за видатну історичну роль у становленні незалежної Православної Церкви України, діяльність, спрямовану на відродження духовності Українського народу, піднесення авторитету православ’я, утвердження ідеалів милосердя і міжконфесійної злагоди.

Джерело статті: “https://galinfo.com.ua/news/patriarh_filaret__geroy_ukrainy_304993.html”

ТОП новости

Вход

Меню пользователя