В Україні створили Раду ветеранів. За що вона відповідатиме


Сьогодні, 3 грудня, при Міністерстві у справах ветеранів України створили консультативно-дорадчий орган — Раду ветеранів

Про це на своїй сторінці у Facebook написала очільниця Міністерства у справах ветеранів України Ірина Фріз. Об этом сообщает glavpost.in.ua со ссылкой на СМИ.

“Сьогодні провели робочу нараду з організації постійно діючого консультативно-дорадчого органу Ради ветеранів при Міністерстві у справах ветеранів України”, — повідомила Фріз.

За її словами, цей орган не виконуватиме функцій та обов`язків Громадської ради, яку буде утворено згідно чинного законодавства.

“Рада ветеранів як консультаційно-дорадчій орган Міністерства має виконувати функцію встановлення стратегічної комунікації з ветеранськими організаціями, сприяти виконанню повноважень Міністерством щодо формування та реалізації державної політики у сфері захисту ветеранів”, — написала міністр.

Також у повідомленні йдеться, що головою Ради обрано Володимира Лагуту, “який має протягом десяти днів мінімум, одного місяця максимум подати на затвердження склад Ради, положення про Раду”.

“Діяльність Ради ветеранів буде закріплено відповідним наказом під номером один”, — додала Фріз.

  • Нагадаємо, 28 листопада Кабінет Міністрів України створив Міністерство у справах ветеранів.
  • Раніше повідомлялось, що 40 бійців АТО пройшли управлінські курси та працюватимуть у Міністерстві ветеранів.
  • 7 листопада Володимир Гройсман ініціював реформу Служби ветеранів.
  • 28 листопада Ірина Фріз виступила на засіданні Кабінету міністрів, де розповіла про діяльність Міністерства у справах ветеранів.
Джерело статті: “http://espreso.tv/news/2018/12/03/v_ukrayini_stvoryly_radu_veteraniv_za_scho_vona_vidpovidatyme”

ТОП новости

Вход

Меню пользователя