Порошенко переконує, що Росія не відмовилася від наміру пробити наземний коридор з Донбасу в окупований Крим

Вагомим доказом цього є останні події в Керченській протоці.

Об этом сообщает rial-news.in.ua со ссылкой на СМИ.

На цьому наголосив президент в інтерв’ю німецьким ЗМІ, передають Патріоти України з посиланням на прес-службу Порошенка.

"Москва намагається отримати наземний коридор з окупованого Донбасу в окупований Крим, захопивши Маріуполь і Бердянськ. Якщо деякі політики не перестануть фліртувати і танцювати з Путіним, то ніхто не повинен виключати загрозу, що масштаби російської агресії будуть рости", — зазначив глава держави.

За словами Порошенка, зараз саме в Україні вирішується майбутнє вільного світу. Водночас президент нагадав, що на відміну від російських провокацій і підбурювання до поглиблення конфлікту з Україною, Київ завжди виступав за політико-дипломатичні засоби врегулювання конфлікту.

"Напад російських військ на кораблі українського флоту в Керченській протоці і їх захоплення було провокаційним і цинічним. Фактично, моряки є військовополоненими і Російська Федерація повинна виконувати всі зобов’язання, що випливають з положень про міжнародну війну, а саме Женевської конвенції 1949 року. Росія повинна їх усіх звільнити і негайно повернути українські кораблі, або зіткнутися з новою хвилею міжнародного засудження і санкцій", — наголосив президент.


Джерело статті: “http://ustymenkooleh.patrioty.org.ua/blogs/poroshenko-perekonuie-shcho-rosiia-ne-vidmovylasia-vid-namiru-probyty-nazemnyi-korydor-z-donbasu-v-okupovanyi-krym-257054.html”

ТОП новости

Вход

Меню пользователя